1 Dk da 1 TL Kazanabilirsiniz!! Gaziantep’te Uygulanmakta olan Yeni Para Kazanma Taktiği

1 Dk da 1 TL Kazanabilirsiniz!! Gaziantep’te Uygulanmakta olan Yeni Para Kazanma Taktiği

1 Dk da 1 TL Kazanabilirsiniz!! Gaziantep’te Uygulanmakta olan Yeni Para Kazanma Taktiği!
Her geçen sene gündem birbirinden farklı olmakta olduğundan yapılan işler ve aynı zamanda kazanç kapıları da farklılaşmaktadır. Pandemi sürecinde sokağa çıkma yasağı bulunması ile birlikte insanların kazanç noktasında kapıları oldukça sınırlı bir şekil…

Her geçen sene gündem birbirinden farklı olmakta olduğundan yapılan işler ve aynı zamanda kazanç kapıları da farklılaşmaktadır. Pandemi sürecinde sokağa çıkma yasağı bulunması ile birlikte insanların kazanç noktasında kapıları oldukça sınırlı bir şekil almıştır.
Gaziantep’te uygulanan Yeni Para Kazanma Taktiği ile birlikte Girişimcinin Yaptığı oldukça Şaşırttı. İşte O Taktik

1-) Virüs Döneminde Yeni Bir Kazanç Taktiği
Virüs döneminde özellikle maske ve ayrıca eldiven sektörü oldukça gelişme göstermiş ve ayrıca insanlara yeni kazanç sistemleri açılmıştır. Bu maske ve ayrıca eldiven sektörünün haricinde sıra HES kodu temin etmenin zorunlu olmasıyla yeni bir kazanç sistemi açılmıştır. Bu kazanç sistemi ilk kez Gaziantep şehrinin İslâhiye ilçesinde devlet kurumlarında yapılmaya başlamış ve ayrıca zamanla oldukça çok il ve ilçede uygulandığı söylenmektedir. Hes kodu il dışına çıkmak sebebiyle pek çok işlemde mecburi hale gelmiştir. Bu nedenle insanlar sürekli olarak Hes kodu teminine çalışmaktadır. Yapamayan vatandaşlar için de bu gibi devlet alanları yer alacaktır.

2-) 1 Dakika’da 1 TL Kazanan Yöntem
Gaziantep’te uygulanmakta olan bir iş kapısı olarak Hes Kodu alma vatandaşlara 1 dakikalık bir işlem sayesinde 1 TL kazandırıyor. İlk olarak bu işlem Gaziantep’in İslâhiye ilçesinde uygulanmış ve gün geçtikçe oldukça çok yerde uygulanmaya başlamıştır. Hes kodunun mecburi hale gelmesi neticesinde böyle bir fikir ortaya çıkmış ve çokta faydalı olduğu görülmüştür. 15 Eylül tarihinde genel olarak PTT bankalarına, sınavlara ve ayrıca yolculuk yapabilmek sebebiyle Hes kodu mecburi hale getirilmiştir.

Hes kodu olmayan kişiler için de 1 TL ile Hes kodu almaya yardımcı bulunan noktalar yapılmıştır. Bu durum ile birlikte esnafa katkı sağlamaktayken Hes kodu bulunmayan insanlara da yardımcı olan bir sonuç olmuştur. Yani bütün herkes için son derece faydalı bir iş olduğu açıktır. İslâhiye ilçesinin içerisinde bulunmakta olan Cumhuriyet Mahallesi’nde hemen hemen her esnafın ” Hes Kodu bulunmaktadır” yazısı bulunmaktadır.

Bir gün de neredeyse 60 ile bazen 70 kişi içerisinde kişiye Hes kodu temin eden esnaflara ek bir gelir olmuştur. Bu durum yasal olarak kabul edilmektedir. İlk olarak Belediye’den bu noktada ile ilgili gerekli izin alıp akabinde legal hale buluşturmak gerekir. Hem esnafı ayrıca vatandaşı memnun etmektedir.